Per vieną dieną – keturios avarijos

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Paskutinį rugpjūčio sekmadienį mūsų rajone įvyko keturios avarijos, trijų kaltininkai buvo neblaivūs.

Koją pakišo alkoholis

Sekmadienį, kelios minutės po vidurnakčio, Stočkų kaimo Tučių gatvėje apsivertė automobilis „VW Passat“. Atvykus policijos ir medikų ekipažams paaiškėjo, kad saugaus greičio nepasirinko, automobilio nesuvaldė ir nuo kelio nuvažiavo 25-erių metų neblaivus (2,31 promilės) vyras. Avarijos metu nukentėjo dvi 21-erių metų keleivės, viena jų susimušė galvą, kitai buvo prakirstas antakis, abi sužalojimus gydosi ambulatoriškai.
Dieną Mažeikiuose, Ventos gatvėje, automobilis „Opel Zafira“ kliudė stovėjusį automobilį „Opel Meriva“ ir jį apgadino, vairuotojas pasišalino. Vairuotoją pareigūnai surado pusę septynių vakaro.
59-erių metų vyras teigė, kad alkoholį vartojo jau po avarijos (jį draudžiama vartoti iki tol, kol yra išaiškintos visos avarijos aplinkybės), vairuotojui buvo nustatytas 2,10 promilės girtumas.

Padėjo ugniagesiai

Apie pusę aštuonių vakaro automobilių susidūrimas įvyko Mažeikių aplinkkelyje – automobilio „Opel Zafira“ vairuotojas nesilaikė saugaus atstumo ir trenkėsi į automobilio „Opel Vectra“ galinę dalį. Avarijos kaltininkas pats išlipo iš apgadinto automobilio, o štai „Opel Vectra“ vairavusi moteris, nors ir nebuvo prispausta, dėl sužalojimų negalėjo išlipti, ją iškėlė ugniagesiai gelbėtojai ir perdavė medikams.
Pusę dešimtos vakaro avarija įvyko ties Žemaitijos gatvės 3-iuoju namu – automobilio „VW Passat“, kuris buvo be galiojančios techninės apžiūros, nesuvaldė 32-ejų metų vyras. Jo vairuojama mašina trenkėsi ir apgadino kelkraštyje stovėjusius „Renault Trafic“ ir BMW 520D.
Po eismo įvykio vairuotojas vengė tikrintis blaivumą, todėl buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Budės prie perėjų

Trečiadienį didelis būrys jaunųjų mažeikiškių patrauks į darželius ir mokyklas, todėl vairuotojus policijos pareigūnai ragina būti itin atidžius, laikytis saugaus greičio, ypač prieš pėsčiųjų perėjas. Vaikai po vasaros gali būti išsiblaškę, neatsargūs, todėl būtinos išskirtinės atsargumo priemonės.
Pirmąsias rugsėjo dienas prie perėjų į miesto švietimo įstaigas budės tiek policijos pareigūnai, tiek jos rėmėjai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto