Pergalė iš sportininkų rankų išsprūdo per akimirką

Lietuvos futbolo pirmojoje lygoje „FK Atmosfera“ antras rungtynes iš eilės baigė rezultatyviomis lygiosiomis – pelnyti net šeši įvarčiai. Vis tik šį kartą nuotaikos buvo liūdnos – du svečių įvarčiai praleisti per teisėjo pridėtą rungtynių laiką.
Šeštadienį mažeikiškiai, kurie čempionate žengia septinti, namų aikštėje priėmė šeštoje vietoje esančią Gargždų „Banga“ B ekipą. Pirmasis kėlinys, po 18-ąją minutę Gideon Agunwa pelnyto įvarčio, baigėsi rezultatu 1:0 mažeikiškių naudai.
Antrojo kėlinio ketvirtąją minutę svečiai rezultatą išlygino, tačiau aikštės šeimininkai jį ne tik persvėrė, bet ir dviem įvarčiais nutolo: 60-ąją minutę vienuolikos metrų baudinį realizavo Arman Zeynalyan, po dvidešimties minučių trečiąjį įvartį „FK Atmosferos“ gretose pelnė Karen Khatuev.
Tačiau pergalingo rezultato mažeikiškiams išlaikyti nepavyko – per teisėjo pridėtą laiką į mūsų vartus vienas po kito krito du įvarčiai. Rungtynės baigėsi lygiosiomis rezultatu 3:3.
„Apmaudu. Nesugebėjome ramiai užbaigti rungtynių – reikėjo tik sužaisti protingai, nepasimesti. Čia ir pasimatė, kad mūsų jauniems žaidėjams dar trūksta patirties, veiksmų užtikrintumo, dėl to prarasti du taškai“, – kalbėjo komandos treneris Evaldas Razulis.
Šį sezoną mūsų ekipai liko sužaisti dvejas rungtynes – spalio 16-ąją Kazlų Rūdoje „FK Atmosfera“ susirungs su vietos „Šilu“, o spalio 24-ąją laukia paskutinės rungtynės namuose – mūsų komanda susitiks su Vilniaus „Riteriais“ B.