Pergalę išsivežė svečiai

Skaudų pralaimėjimą Lietuvos futbolo federacijos pirmos lygos čempionato antrajame etape, kur žaidžiama dėl 9–14 vietų, patyrė „FK Atmosfera“. Mažeikiškius futbolininkus 4:0 įveikė Kretingos „Minija“.

Nors turnyrinėje lentelėje iki šių rungtynių komandas skyrė tik taškas, tačiau šį kartą mūsų miesto centriniame stadione žaidžiančių mažeikiškių laukė „šaltas dušas“ – pirmo kėlinio 19-ą minutę po vienuolikos metrų baudinio svečiai išsiveržė į priekį, o 30-ą minutę rezultatą padvigubino.
Situacija aikštėje nesikeitė ir po pertraukos – progų pelnyti įvarčių turėjo ir aikštės šeimininkai, bet juos mušė kretingiškiai – „Minijos“ futbolininkams tai pasisekė kėlinio pradžioje, o per teisėjo pridėtą laiką jie pelnė ir ketvirtą įvartį.
Po šios nesėkmės „FK Atmosfera“ ir toliau lieka vienuoliktoje turnyrinės lentelės vietoje (14 taškų). Komandai šiame čempionate liko sužaisti dvejas rungtynes namuose. Pirmosios vyks spalio 15 d., kai Mažeikiuose svečiuosis devintą vietą užimantis Vilniaus „Žalgiris B“.