Pergalės teks palaukti

Išlyginamąjį įvartį rungtynėse su vilniečiais iš vienuolikos metrų baudinio pelnė „FK Atmosfera“ kapitonas Arman Zeynalyan. Kazio PAULAUSKO nuotr.

Pirmosios pergalės Lietuvos Optibet pirmos lygos futbolo čempionate „FK Atmosferai“ dar teks palaukti – pirmenybių rungtynes jie jau antrą kartą sužaidė lygiosiomis.

Praėjusią savaitę Mažeikiuose svečiavosi šalies čempiono Vilniaus „FK Žalgirio“ rezervinė B komanda. Rungtynės mūsų ekipai prasidėjo kaip šaltas dušas – šešioliktą minutę svečiai pelnė įvartį į Arnoldo Kaupio ginamus vartus. Nors progų pelnyti įvartį turėjo tiek viena, tiek kita komanda, kamuolys atsimušė į svečių vartų virpstą, tad pirmame kėlinyje rezultatas išliko nepakitęs.

Antrame kėlinyje mažeikiškiams pavyko skirtumą išlyginti, nuo jo pradžios prabėgus dvidešimčiai minučių, mūsų ekipos kapitonas Arman Zeynalyan buvo pargriautas varžovų baudos aikštelėje, jis pats ir realizavo teisėjo paskirtą vienuolikos metrų baudinį. Nors dar buvo ne viena ataka, kuri galėjo pasibaigti įvarčiu, galutinis rungtynių rezultatas išliko taikus – 1:1.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.