Permainingi orai bėgikams nesutrukdė

Keturių kilometrų bėgime prie staro linijos stojo septyniolika bėgikų. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

[nggallery id=821 template=caption]Saule nelepinęs ir nemažu vėju mažeikiškius pasitikęs šeštadienis neišgąsdino bėgimo mėgėjų – Juodpelkio parko poilsio zonoje įvyko tradicinis pavasarinis bėgimas.

Prisijungė šilališkiai

Trečius metus Juodpelkio parke vykstantis pavasarinis bėgimas šį kartą į trasą sutraukė kiek daugiau kaip penkiasdešimt bėgikų.
„Pernai bėgime dalyvavo per aštuoniasdešimt bėgimo mylėtojų, tačiau šį kartą ne oras tapo kliūtimi susirinkti, o tai, kad mūsų rajono bėgikai tuo pačiu metu startavo kitur: nemažas jų būrys išvyko į Lenkiją, kur dalyvavo maratone, kiti bėgikai pasirinko HBH bėgimą. Tačiau ir šiame bėgime sulaukėme svečių iš Šilalės Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos ir jų vadovo Rimanto Bendžiaus, startavo ir šį bėgimą jau pamėgę mažeikiškiai“, – pasakojo lengvosios atletikos trenerė Jolanta Kriaučiūnienė.
Bėgikai varžėsi dešimtyje amžiaus grupių. Jauniausios dalyvės prizas atiteko 200 metrų distanciją su tėveliu smagiai prabėgusiai nė dvejų metukų neturinčiai Urtei Mitkevičiūtei. Vyriausiojo bėgiko prizu apdovanotas 61-erių metų Bronius Venclova iš Šilalės, kuris buvo greičiausias vyresnių nei 50 metų vyrų amžiaus grupėje.

Išsidalijo apdovanojimus

Vienas iš smagiausių – 200 metrų bėgimas, kuriame varžėsi vaikai iki 8-erių metų. Čia nugalėjo Elzė Pociūtė, aplenkusi Urtę Šimkutę ir Urtę Liaugaudaitę.
500 metrų distancijoje, kur varžėsi 9–10 metų vaikai, nugalėjo Evelina Riaukaitė, kilometro bėgime (11–12 metų dalyviai) triumfavo Estela Kovoliovaitė ir Rokas Merkelis, 13–14 metų amžiaus grupėje pirmąsias vietas užėmė Estela Kovoliovaitė ir Martynas Balsys.
Dviejų kilometrų trasą greičiausiai (per 6:44:50 min.) įveikė Kostas Akimovas, dvigubai ilgesnėje distancijoje savo amžiaus grupėse nugalėjo Aurimas Tirūna, Laura Čerkasaitė, Saulius Vaitkus (geriausias laikas 4000 m distancijoje – 14:30:39 min.), Ernesta Saračinskienė, Andrej Naubetchanov, Neringa Černauskienė bei Laimutė Stankienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto