Pėsčiųjų perėjoje nukentėjo trylikametis

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Policija ieško avariją sukėlusio ir pasprukusio vairuotojo bei ragina juos būti atidesnius važiuojant užmiestyje.


Partrenkė paauglį 

Ketvirtadienį prieš vidurdienį įskaitinė avarija užregistruota Laisvės gatvėje, ties prekybos centru „Maxima“. Kol kas nenustatyto automobilio vairuotojas kliudė į pėsčiųjų perėją staiga išbėgusį paauglį ir jį sužeidė. 
Po avarijos automobilis, nelaukęs policijos pareigūnų, iš įvykio vietos nuvažiavo, paauglys išvežtas į Mažeikių ligoninės priėmimo skyrių.
Pirminiais duomenimis, trylikametis tvirtino gatvę kirtęs per pėsčiųjų perėją, o jį partrenkusios mašinos vairuotojas nesilaikė saugaus greičio.
Tai jau antra avarija šioje vietoje – rugsėjo šeštąją automobilis suko į prekybos centro aikštelę ir partrenkė tiesiai važiavusį motorolerį. Avarijos metu buvo sužeistas šešiolikmetis.

9 Atsakymai į “Pėsčiųjų perėjoje nukentėjo trylikametis”

 1. kas jau kas parašė:

  Kas jau kas , bet tokius paauglius reiktu griestai tramdyt ir baust , pati praita diena vaziuodama ventos gatve vos nekliudziau trieju pacaniuku , nes jie kaip is niekur isdygo gatveje , smarkuoliai mat maste perbekt gatve . Pagatava buvo islipus siknas isspardyt , bet manau issigascio turejo nemazai , nors ir paciai streso buvo !!

 2. s parašė:

  medzius, krumusiskirskit pries perejas. Ir dazniau policija turetu kontroliuoti +- 5m pries sankryzas ir perjas, kad masinas nestatytu, pabandykit is kiemu i naftininku gatve isvaziuoti, kol i viduri gatves neisvaziuosi nieko nesimato, ar nebutu geriau titoje puseje statyti masinas?!

 3. to daragų trasa... parašė:

  :DDDDDDD o kur daugiau pasimatuot kieno ilgesnis ????? tiktais zemaitijos gatvei …

 4. ......... parašė:

  Žmones, ko jūs iškart teisiat nukentėjusįjį….? Nepagalvojat, kad dėl nelaimes kaltas gali būti ir vairuotojas, ne vien tik paauglys tariamai nesulaukęs signalo…. ir beje, toje vietoje kur įvyko nelaimė net nėra šviesoforo.. Tad nepulkite teisti. Vairuotojai taip pat turėtų būti atidesni. !

 5. to R. parašė:

  Pavaikščiok pėsčiomis ir pamatyk; gatvė tuščia, dega raudonas šviesoforas, galvoji, tas paauglys lauks žalio? Taip ir ners. Jei turi vaikų, tai ir taviškiai taip daro o gal ir pats lygiai taip elgiesi

 6. Vardas (privalomas) parašė:

  žemaitijos g jau kelinta diena neveika …spaudo spaudo žmogeliai netekią kantrybės ir bėga …ratuotieji nesupranta …pralekia purvino dušo srovę paskleidę ir aplamai tai vakarais ši gatvė tampa daragų trasa…

 7. R. parašė:

  Šviesaforas yra tam, kad juo naudotųsi ir nebūtų panašių atvejų.
  Yra šviesaforai – blogai, nėra – blogai…
  Kad tik bėdavotis jum.

 8. mazeikiai parašė:

  taip pertvarkyti, jog atrodo tuos projektus kure kvailys

 9. to to to parašė:

  Pristatya kvailai šviesoforų. Esu tikra, kad paauglys nelaukė reikiamo signalo, o iš toliau atvažiuojančios mašinos greičio neapskaičiavo. Juk kiek kas eina degant raudonai. Tegul pasižiūri policija ir savivaldybės ponai, gal kitaip įvertins savo projektus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto