Pėsčiųjų tilto liftai penktadienio popietę vėl veikė

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Atšalus orams, sugedo pėsčiųjų tilto per geležinkelį liftai. Jie neveikė jau nuo praėjusio penktadienio.
Tai sukėlė gyventojų pasipiktinimą. Mamos su vežimėliais ar žmonės su dviračiais buvo priversti ieškoti kitos vietos, kur galėtų pereiti geležinkelį, arba dviračius ar vežimėlius tempti tilto laiptais. Mažeikių rajono savivaldybė nedelsiant ėmėsi reikalingų veiksmų, kad gedimai būtų pašalinti.
Praėjus beveik savaitei, ketvirtadienio vakarą, liftai jau veikė, tačiau neilgai. Penktadienio rytą liftu, esančiu mikrorajono pusėje, vėl nebebuvo galimybės naudotis. Mažeikių rajono savivaldybės administracija informavo, kad jį sugadino vandalai – buvo stipriai apspardytos šio lifto durys. Vėl buvo skubiai sureaguota ir jau penktadienį po pietų liftas veikė.

Plačiau apie pėsčiųjų tilto per geležinkelį liftų gedimus ir problemų sprendimo būdus skaitykite antradienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “Pėsčiųjų tilto liftai penktadienio popietę vėl veikė”

  1. negi parašė:

    neįmanoma prie liftų įrengti gero apšvietimo, viską fiksuoti vaizdo kameromis ir kažkur viešinti tuos “didvyrius”? Jei jau valdžia sugebėjo tiek pinigų į liftus sukišti, turi sugebėti ir juos tinkamai apsaugoti. Arba kaip siūlė laikraščio skaitytojas, skirti iš savivaldybės už liftą ir jo apsaugą atsakingus žmones ir tegu budi visą parą.

  2. buvo parašė:

    Nemeluokit, apie 14 val. liftas veikė tik iš vienos pusės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto