Pikelių bendruomenė paminėjo bibliotekos jubiliejų

Janinos DAMBRAUSKAITĖS nuotr.

Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Pikelių filialas birželiui baigiantis paminėjo bibliotekos įkūrimo 70-metį. Susirinkusieji į renginį buvo supažindinti su bibliotekos istorija, veikla, pagerbti ilgamečiai skaitytojai.

Parengė medžiagą apie filialo darbą

Pikelių bibliotekos istorija prasidėjo 1949 m., kai jai buvo skirtos atskiros patalpos ir lapkričio 15 d. priimtas pirmasis bibliotekos vedėjas Vytautas Paulauskas. Nuo 1949 m. iki 1993 m. bibliotekoje iš viso dirbo 33 specialistai. O nuo 1994 m. iki šių dienų joje dirba vyresnioji bibliotekininkė Birutė Želvienė.
B. Želvienė jubiliejaus proga atliko svarbų darbą – parengė medžiagą apie Pikelių filialo 2008–2017 metų istoriją. Ji surašė būtinus duomenis apie bibliotekos veiklą, surinko nuotraukas. Darbe glaustai pristatoma bibliotekos istorija, atskleidžiama filialo veikla pastaraisiais dešimtmečiais.

Pasveikino ištikimiausias skaitytojas

Į šventę atvykusios viešnios: Seimo nario Valiaus Ąžuolo patarėja Reda Šiaulienė, Židikų seniūnė Skirmutė Stasytė, Viešosios bibliotekos darbuotojos ir jos vadovė Alina Bernotienė pikeliškiams atvežė linkėjimų, dovanų.
Aktyviausioms bibliotekos skaitytojomsA. Bernotienė įteikė atminimo dovanėles.
Pikelių bendruomenės narė Jadvyga Gedutienė akcentavo, kad biblioteka iš šiandien – vienas pagrindinių Pikelių kultūros židinių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto