Pikeliuose – atlaidai su muzika, šokiais ir pokalbiais apie eismą

Kazimiero Paulausko nuotr.

Sekmadienį tradicinių Šv. Mykolo arkangelo atlaidų metu Pikeliuose buvo vykdomas saugaus eismo švietėjiškas projektas „Saugokime vieni kitus kelyje“, vyko koncertas ir kaimo bendruomenės surengtos vaišės.

Po šv. Mišių Pikelių bažnyčioje į šventorių susirinkusiems pikeliškiams ir jų svečiams koncertinę programą „Nuo Antano Šabaniausko iki…“ rodė pučiamųjų orkestras „Panevėžio garsas“, kuriam dirigavo Laimutis Raziūnas, o šokėjoms vadovavo Diana Ciobanu.
Koncertą vedusi Zita Bareikienė jo intarpuose apie saugų eismą kvietė pasakoti viešosios įstaigos „Telšių regiono keliai“ saugaus eismo skyriaus vadovą Arūną Raibužį bei specialistę Kristiną Adomaitytę.
Po šio renginio pasivaišinti pikeliškių surengtomis vaišėmis kvietė šio kaimo bendruomenė bei Caritas atstovės. Žirnių sriuba su spirgais vaišino pati Pikelių bendruomenės pirmininkė Daiva Gabalienė.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

6 Atsakymai į “Pikeliuose – atlaidai su muzika, šokiais ir pokalbiais apie eismą”

 1. Jaunuolelis X parašė:

  Krito i akis viena nebloga sokeja. Reikes pradeti ieskoti sokeju vardu ir verbuoti.

 2. dale parašė:

  o selas buvo?

 3. Patenkintas parašė:

  Labiausiai visiems patiko, kai demonstruojant saugos diržų reikalingumą, užstrigo besivartaliojantis automobilis ir keleiviai kokias 5 minutes turėjo kabėti žemyn galva. Čia tai buvo šventės viršūnė.

 4. jonas parašė:

  Atlaidai buvo labai šaunus.Tikintiesiems tai didele ir smagi švente,kurios metu galima pabendrauti,susitikti senus pažystamus.Taip pat buvo malonu paklausyti muzikos, išgirsti apie saugu eismą,gauti dovanėliu.visa tai atgaiva kaimo žmogui,panašių renginių reikėtu kaimui ir daugiau.

 5. K parašė:

  Alaus buvo, tik reikėjo nusipirkt

 6. Eurelijus parašė:

  Kokia cia svente jei net alaus bokalo niekas neipyle.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto