Piknike: rimti dalykai – jaunimui patrauklia forma

Autorės nuotrauka

[nggallery id=840 template=caption]Ketvirtadienio pavakarę Mažeikių senamiesčio parke surengtas piknikas. Jame dalyvavę jauni mažeikiškiai turėjo galimybę neoficialioje aplinkoje pabendrauti su rajono vadovais.

Kiek neįprastas piknikas Mažeikiuose surengtas pirmąkart. Neįprastas jis buvo tuo, kad paneigtas stereotipas, jog tik apsilankius Savivaldybėje galima susitikti su valdžios atstovais, su jais pabendrauti bei užduoti jiems klausimų.
Jaunimo orientacinės varžybos, Mažeikių rajono policijos komisariato kinologų bei jų tarnybinių šunų Granto ir Toro pasirodymai bei neformali diskusija su Savivaldybės meru Antanu Teniu – jungtinis kelių su jaunimu dirbančių organizacijų renginys.
Apie tai, kokių klausimų apie Mažeikių ateitį rajono vadovams pateikė ant „karštosios“ kėdės juos pasodinę jaunuoliai, skaitykite antradienio „Santarvės“ laikraštyje.

6 Atsakymai į “Piknike: rimti dalykai – jaunimui patrauklia forma”

 1. tas parašė:

  su mikrofonu gerai sugeba tik ilysti kur silta ir ilindes but svelnus,kad jo neismestu is ten kur ilindo.

 2. o ko jus parašė:

  norite is eks ?:) Koks mastymas toks valdymas.

 3. Klausimas parašė:

  Na ir kas iš to? Septinti metai Tenys valdžioje, visiems ranką ištiesia, su visais pasišneka, išklauso. Tačiau viskas tik nykyn, miestas tuštyn, primityvai aršyn. Tenys savo aplinką išpūtė iki ribų: dvi pavaduotojos, keturi patarėjai. Algos begalinės, rezultatų nulis. Ką konkrečiai dėl jaunimo padarė, kad jie norėtų čia gyventi? Nieko!

 4. organizatoriams parašė:

  jei organizuojat tokį renginį, būtų gerai, kad apie jį mažeikiškiai žinotų prieš jį, o ne po to. Jokios reklamos nemačiau. Dabar išėjo, kad patys buvote su savimi ir vienu kitu pašaliniu. Bet pati idėja puiki – tęskit tai.

 5. apie ka parašė:

  su jais bendrauti? Kas nuo to pasikeis? Pirmiausia juos reikia keisti.

 6. Vardas (privalomas) parašė:

  Tikriausiai nuo žmonių gausos ,, lūžo“ stadionas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto