Pilietiškam mažeikiškiui – pareigūnų padėka

Mažeikiškis Vilius Mažutis (antras iš dešinės) savo elgesiu įrodė, kad žmonės neabejingi kitų nelaimėms. Nuotrauka iš policijos archyvo

Pavyzdžiai rodo, kad rajono gyventojai vis dažniau yra nepakantūs teisės pažeidimams ir ne tik apie juos informuoja pareigūnus, bet ir patys tramdo įžūlius nusikaltėlius.
Vieną rugpjūčio vakarą prie 72-ejų metų mažeikiškio jo namo laiptinėje Ventos gatvėje priėjo du nepažįstami mažamečiai berniukai. Vienas jų iš vyriškio marškinių viršutinės kišenės ištraukė dėklą su jame buvusiais asmens dokumentais ir abu vaikai paspruko.
Nukentėjęs žmogus berniukus bandė vytis, tačiau jie buvo greitesni.
Kaip informavo policija, po kurio laiko mažeikiškis Vilius Mažutis, išėjęs iš mamos buto, susidūrė su vyriškiu, šaukiančiu, kad jį apvogė.
Nieko nelaukdamas Vilius sėdo į savo automobilį ir pasuko parduotuvės „Ąžuolas“ link, ten kieme ir pastebėjo du berniukus. Vieną pavyko sučiupti, jo rankose ir buvo mažeikiškio asmens dokumentas.

Plačiau apie tai skaitykite šeštadienio laikraštyje.

12 Atsakymų į “Pilietiškam mažeikiškiui – pareigūnų padėka”

 1. Jonas parašė:

  Šaunuolis, Vilius. Daugiau tokių vyrukų. Spaudžiu dešinę :)

 2. ss parašė:

  Tai neziurek jai tau taip apgailetina,beje ne draugus tegaude. O ir i laikrasti nesistenge specialiai pakliuti. Jai nezinot,kam isvis komentuojat. Ar tiek pavydas grauzia ? :D

 3. ne tavo parašė:

  Apgailetina ziureti y toky zmogu kuris draugus gaude tam kad pakliutu y laikrasty. Graudu darosi

 4. Ernesta parašė:

  Na bet tas zmoniu pavydumas :D ne duok pavalgyt duok apsneket :D gaila man jusu. Skauda sirdi,kad apie kazka raso gera,ne taip kaip kai kurie geria pakampiais ir isvis nieko doro siam gyvenime nenuveikia. Domekites savo gyvenimu,jai nepatinka kai kam skaityt brukalus kaip sakot tai ir nekiskit nosies. Apgailetini patys esat :)

 5. vaikinuks parašė:

  ce gerai pavadinta. pilietiskiausias zmgus. net juokas neiima perskaicius toki brukala. toky zmogu ne pilietiskiausiu reikia laikti o uz grotu. zmogus iklimpes iki ausu o ce pilietiskiausias ale vadinasi. geda butu jam

 6. As parašė:

  O tai pilietiškas žmogus atsirado, net juokinga darosi kai žinai koks jis iš tikro yra..

 7. TO KITS parašė:

  Instaliuokit naršyklėje adblock ir nebenervins reklamos.:)

 8. Kits parašė:

  Nekenciam brukamos reklamos>>>

 9. to savam parašė:

  O iš kur taip manai kad santarvė rašė, dažniausiai nutylima. Apgailėtina

 10. To savas parašė:

  Tai draugas plesikautojus gaude tik tam, kad patektu i santarve?
  Apgailetina.

 11. SAVAS parašė:

  Čia tik saulėgražos, kai draugas pagavo tris plėšikautojus vagiančius iš sodybų ir perdavė policijai, tai taip išeina kad smulkmena, nei tie vaikigaliai.

 12. a parašė:

  Šaunu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto