Pirmą savaitės dieną – nelaimės darbe

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Nelaimėmis darbe Mažeikių rajone pažymėtas pirmadienis – žemės užgriuvo ir mirtinai traumavo darbininką, nelaimingas atsitikimas įvyko ir naftos perdirbimo gamykloje.

Užvirto žemės

Nelaimė Reivyčių apylinkėse, Pumpurų ir Žalgirio gatvių sankirtoje įvyko apie pusę keturių po pietų – specialiosioms tarnyboms buvo pranešta, kad, vykdant inžinerinių tinklų tiesimo darbus, žemės užgriuvo čia dirbusį darbininką iš Klaipėdoje registruotos įmonės.
Iki atvyko ugniagesiai gelbėtojai ir medikai, kartu buvę darbininkai dviejų metrų gylio tranšėjoje jau buvo atkasę 67-erių metų vyriškį.
Pareigūnai, panaudoję ligonių transportavimo lentą, iškėlė nukentėjusįjį, kuris jau buvo be gyvybės ženklų, iš tranšėjos ir perdavė medikams tolesniam gaivinimui, tačiau vyro gyvybės išgelbėti nepavyko.
Nelaimingą atsitikimą tiria Valstybinės darbo inspekcijos pareigūnai, ikiteisminį tyrimą dėl darbų saugos ir sveikatos apsaugos darbe reikalavimų pažeidimo pradėjo Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnai.

Darbuotojas išvežtas į ligoninę

Mažeikių naftos perdirbimo gamykloje tądien susižeidė technologinių įrenginių operatorius.
Kaip informavo akcinės bendrovės „ORLEN Lietuva“ atstovė spaudai Kristina Gendvilė, po užbaigto įrenginio remonto operatorius atlikinėjo aparatų ir vamzdynų sandarumo patikrinimą. Atlikdamas darbus darbuotojas susižeidė krisdamas iš aukščio.
„Suteikus skubią medicininę pagalbą, darbuotojas gydymui išvežtas į Klaipėdą, darbuotojas yra sąmoningas. AB „ORLEN Lietuva“ palaiko ryšį su darbuotojo šeima, jai bus suteikta reikiama pagalba. Įvykęs incidentas tiriamas“, – pranešė atstovė spaudai.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto