Pirmame „Dainų dainelės“ ture atrinkta 12 geriausiųjų

Dainuoja Kalnėnų progimnazijos mergaičių vokalinis ansamblis (vadovė Roma Skirmontienė). Astos ŠILAITYTĖS nuotr.

Trečiadienį Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklos salėje įvyko Lietuvos vaikų ir mokinių TV konkurso ,,Dainų dainelė“ Mažeikių rajono savivaldybės atrankos etapas. Į jį susirinko 16 dalyvių, kuriuos parengė rajono ikimokyklinio, bendrojo ir neformaliojo ugdymo įstaigų pedagogai.
Vertinimo komisija nutarė, kad apskrities ture rungsis 12 šios atrankos dalyvių: Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos merginų vokalinis ansamblis „INCANTO“ (vadovė Natalija Dapšienė) ir vaikinų vokalinis ansamblis ,,BROS“ (vadovas Laimonas Terasius); atlikėjai iš Vytauto Klovos muzikos mokyklos: solistai Simonas Šmitas ir Ernestas Skališius (Dalia Olberkienė), Saulė Činčiukaitė (Eridana Tallat Kelpšienė), mergaičių duetas (Ramunė Šakinskienė).
Mažeikiams taip pat atstovaus solistė Samanta Lukošiūtė iš Viekšnių Vinco Deniušio meno mokyklos (Odeta Dargienė), solistas Matas Petrauskas ir mergaičių vokalinis ansamblis iš Kalnėnų progimnazijos (Roma Skirmontienė).
Iš jauniausių atlikėjų būrio antram etapui komisija pasirinko solistę Joaną Armalytę (lopšelis-darželis „Bitutė“, mokytoja Jurgita Vaičienė), mišrų tercetą ir solistę Rusnę Valantinavičiūtę (lopšelis-darželis „Gintarėlis“, Roma Skirmontienė).
Antrasis „Dainų dainelės“ atrankos etapas taip pat vyks Mažeikiuose. Sausio 19 d. toje pačioje salėje susirinks atlikėjai iš Mažeikių, Plungės, Telšių rajonų bei Rietavo savivaldybės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto