Pirmąsias rungtynes „Ereliai“ pralaimėjo

Ketvirtadienį kovas Nacionalinėje krepšinio lygoje pradėję Mažeikių „Ereliai“ pirmose namų rungtynėse patyrė pralaimėjimą – juos rezultatu 99:63 įveikė Šakių „Vytis“.

Dvikovos pradžia tokio sutriuškinimo nežadėjo: po pirmo kėlinio mažeikiškiai pirmavo 25:22, varžovams atsilaikyti bandė ir antrame kėlinyje – po jo rezultatu 55:48 į priekį išsiveržė Šakių krepšininkai. Antra rungtynių dalis mažeikiškiams klostėsi nepalankiai – netaiklūs jų metimai lėmė, kad varžovai antrą rungtynių pusę laimėjo net rezultatu 54:25.
Debiutinėse rungtynėse dviženklį taškų skaičių mūsų ekipai pelnė tik Ernestas Naruševičius (19 taškų) ir Augustinas Venckus (15 taškų), varžovų komandoje žinomi šalies krepšininkai Darjušas ir Kšyštofas Lavrinovičiai pelnė atitinkamai 19 ir 13 taškų.