Pirmosios rungtynės – pirmoji pergalė

Praėjusiame sezone ketvirtą vietą užėmusi „VIP“ šį sezoną didelių pokyčių nepatyrė, tikslai lieka aukščiausi. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pergalingai naująjį Lietuvos salės futbolo A lygos sezoną pradėjo Mažeikių „VIP“ salės futbolininkai, kuriems namų arena tapo Radviliškio sporto centras.

Pirmąsias naujojo Lietuvos salės futbolo A lygos sezono rungtynes mažeikiškiai žaidė su „Akmenės“ salės futbolininkais ir jau aštuntą rungtynių minutę praleido įvartį. Tačiau pirmasis kėlinys baigėsi taikiu rezultatu 1:1 – atsakomąjį įvartį „VIP“ komandai pelnė Edgaras Baranauskas.
Antrame kėlinyje mažeikiškiai perėmė iniciatyvą – nors neišnaudojo dviejų dešimties metrų baudinių, tačiau E. Baranauskas į akmeniškių vartus vieną po kito pasiuntė tris įvarčius, vienas jų buvo pelnytas po dešimties metrų baudinio.
Kai atrodė, jog jau iškovota įtikinama pergalė, rungtynių pabaigoje ji vos neišslydo iš mažeikiškių rankų, nes praėjusį sezoną „FK Atmosferai“ atstovavęs Tadas Labukas paskutinėmis minutėmis pelnė du įvarčius „Akmenės“ komandai.
„VIP“ rungtynes laimėjo rezultatu 4:3.

Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.