Pirmosiose rungtynėse – nesėkmė

Nesėkmę Lietuvos salės futbolo A lygos atkrintamosiose varžybose patyrė „VIP“ salės futbolininkai – pirmose rungtynėse po baudinių serijos jie nusileido FK „Saulės kraštas“.

Rungtynės Viekšniuose mūsų ekipai prasidėjo neblogai: antrą minutę įvartį pelnė Artūras Juchno, tryliktą kamuolys į varžovų vartus įskriejo nuo pačių šiauliškių kojos. Viskas apsivertė paskutinėmis pirmo kėlinio minutėmis – mūsų ekipa praleido du įvarčius ir rezultatas tapo lygus 2:2.

Antro kėlinio pradžioje antrą įvartį pelnė A. Juchno, tačiau tuo mūsų komanda džiaugėsi tik porą minučių – svečiai išlygino rezultatą ir komandoms teko žaisti pratęsimą. Pirmieji dešimties metrų baudiniu pasinaudojo šiauliečiai, tačiau mažeikiškiai, pakeitę vartininką aikštės žaidėju, paskutinėmis pratęsimo akimirkomis po Edgaro Stankevičiaus taiklaus smūgio vėl išlygino rezultatą 4:4.

Rungtynių baigtis sprendėsi šešių metrų baudinių serijoje – šioje loterijoje sėkmė nusišypsojo FK „Saulės karštas“ futbolininkams – jie realizavo penkis smūgius, mūsų ekipa – keturis.

Antrosios šių komandų rungtynės vyks trečiadienį Šiauliuose. Mažeikiškių pergalės atveju komandos dar kartą susikaus Viekšniuose.