Planuojama atnaujinti dviejų mokyklų sporto aikštynus

Sedos Vytauto Mačernio gimnazija. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Dalyvauti projektuose, suteikiančiuose galimybes atnaujinti sporto aikštynus, Savivaldybės administracija atrinko Sedos Vytauto Mačernio gimnaziją ir Mažeikių rajono Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinę mokyklą. Atrenkant įstaigas buvo atsižvelgta į mokinių skaičių ir į tai, kad bent šešerius metus būtų nenumatytas jų statuso keitimas.
Be minėtų įstaigų, į paramą pretendavo ir Tirkšlių darželis bei Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija. Tačiau finansavimo užtenka tik dviem įstaigoms. Todėl, Savivaldybės administracijos Strateginio vystymo ir investicijų skyriaus vedėjos Sandros Ramanauskienės teigimu, tekę susidėlioti prioritetus.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

7 Atsakymai į “Planuojama atnaujinti dviejų mokyklų sporto aikštynus”

 1. Bevardis parašė:

  Apie ka ir kalbet reikia vaikams ne tik stadijono bet ir normaliu sporto saliu jus atvaxiuokite ir paziurekite kur sportukja vaikai ir kokiom salygom cia reikia normaliu sporto kompleksu kur sugyvintu miesteliu aktyvuma ir paklausa yra didel visi nori tos sveikos gyvensenos.

 2. to lolas parašė:

  Greičiau ten kokį prekybcentrį arba kokio savivaldybės klerko fazendą pastatys nei sutvarkys tą stadioną. Šimtas metų. Krepšinio aikštelę kažkada sutvarkė, bet nieks neprižiūri, tai ir stovi dabar tokia suvargus. Apie futbolo aikštę ir bėgimo takelį tai net baisu pagalvot.

 3. Algis parašė:

  Nu dabar laukim ka ponia Rimkiene iskapstys ir vel save reklamuodama varys ant valdzios….

 4. vaikų skaičius stipriai mažėja bendruomenėse parašė:

  Vaikų skaičius stipriai mažėja bendruomenėse. Berods Kapėnų m-klą ,tik rekonstravus iš NMA bei kitų lėšų buvo uždaryta, o dabar parduodama berods. Bet aikštynuose galės sportuoti ir kiti bendruomenės nariai.

 5. parašė:

  Šių mokyklų finansavimas bus skiriamas iš NMA ir NMA nefinansuoja miestų mokyklų. Reikia tik džiaugtis, kad kaimo mokyklos atsinaujina ir kaimų bendruomenių moksleivių ugdymas tik gerėja.

 6. Juozas parašė:

  O Senamiescio pagr.mokyklos stadionas, buvęs miesto istorinis stadionas ir dabar ten reikalingas ne tik mokiniams,bet ir senamiesčio gyventojams.Kazkaip įdomiai atrenka.

 7. lolas parašė:

  O Sodų mokyklos aikštyną kada? Ten koją gali nusilaužti stadione bėgiodamas…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto