Plaukimo sezono pabaiga – su apdovanojimais ir rekordu

Plaukimo trenerė Lina Beresnevičienė (kairėje) po plaukimo džiaugėsi ne tik pirmąja vieta, bet ir keliomis minutėmis pagerintu šalies rekordu. Andriaus LAMAUSKO nuotr.

Medalių gausa turnyre Šilalėje ir trenerės Linos Beresnevičienės pasiektas šalies rekordas – tokiais pasiekimais Mažeikių sporto mokyklos bendruomenė užbaigė plaukimo baseine sezoną.

});

Grįžo su medalių gausa 

Aštuoni Mažeikių sporto mokyklos plaukikai, treniruojami Linos Beresnevičienės ir Jurijaus Stekolnikovo, dalyvavo plaukimo varžybose „Šilalė 2024“. Į šį turnyrą susirinko daugiau kaip šimtas plaukikų iš Mažeikių, Šakių, Šiaulių, Tauragės ir Šilalės, buvo varžomasi penkiose amžiaus grupėse.

Iš turnyre startavusių mūsų miesto atstovų tik vienas grįžo be apdovanojimo. Smiltė Gramauskaitė ir Osvaldas Mikalauskas iškovojo po du pirmos ir po vieną trečios vietos medalį, Ieva Kašietaitė Šilalėje laimėjo pirmą ir antrą vietas, Goda Dargytė parsivežė antros vietos medalį, bronzos medaliais pasidabino Matas Dargis, Anželika Rogožina...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto