Plinkšių globos namų bendruomenė lankė draugus

Nuotr. iš asmeninio archyvo

Pagaliau draugų bendravimo ir lankymo sezonas atidarytas. Vasarai einant į pabaigą, sulaukę šiltų orų, mes, Plinkšių globos namų bendruomenė, patraukėme į Telšių rajono senelių globos namus. Visą laiką smagu sutikti savo srities žinovus, entuziastus.
Savo namuose sulaukėme atsakomojo vizito iš Telšių rajono senelių globos namų. Pas mus atvyko Gedrimų savarankiško gyvenimo namų padalinio darbuotojai. Kalbėtis buvo vienas malonumas, šnekučiuojantis perteikiamos ne tik žinios, bet ir emocijos, jausmai.
Kitas mūsų apsilankymas – svečiavomės Plungės parapijos senelių globos namuose. Šių namų bendruomenė turi kuo didžiuotis ir ką parodyti. Pro langus matomi bažnyčios bokštai, pasitinkantys kiekvieną čia atvykstantį. Neaplenkėme ir mes šio didingo statinio. Draugų dėka apžiūrėjome ir gavome informacijos apie šios bažnyčios istoriją.
Geri draugai sugeba kantriai išklausyti ir perduoti gerą dozę optimizmo. Net jei draugas negali pasiūlyti jokio problemų spendimo būdo, išklausymas ir geri žodžiai paguodžia ir pataiso nuotaiką.

Lina BUIVYDIENĖ,
Soc. darbuotoja užimtumui

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto