Plinkšių globos namuose – Senjorų mėnuo

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Spalis Plinkšių globos namuose gyvenantiems senjorams – ypatingas mėnuo. Minint Pagyvenusių žmonių dieną, visą spalio mėnesį vyks renginiai, skirti globos įstaigoje gyvenantiems senyvo amžiaus ir neįgaliems asmenims.
Pagyvenusių žmonių dienos proga senjorai kasmet pirmiausia sulaukia sveikinimų iš Mažeikių „Vyturio“ pradinės mokyklos mokinių, kurie senjorams padovanoja savo paruoštą programą, taip suteidami daug šiltų akimirkų. Mėnesio pradžioje gyventojus aplankys ir su jais bendraus visuomeninė organizacija „Gerumo galia“, Mažeikių „Jievaro“ pagrindinės mokyklos mokiniai.
Visą spalio mėnesį senjorai turės galimybę dalyvauti susitikimuose, meninėse programose, didelis dėmesys bus skiriamas senyvo amžiaus asmenų sveikatai, organizuojant sveikatingumo dienas. Siekiant, kad senjorai aktyviau įsilietų į visuomenę bei daugiau bendrautų, organizuojamos išvykos į netoliese esančias globos įstaigas.
Senjorų mėnesį Plinkšių globos namuose vainikuos Sedos parapijos klebono Modesto Ramanausko aukojamos šv. Mišios už anapilin išėjusius globos namų gyventojus. Taip pat šį mėnesį užbaigs globos namų bendruomenės išvyka į netoliese esančias Geidžių kapines, kuriose bus aplankyti mirusiųjų gyventojų kapai bei uždegtos atminimo žvakutės.
Galime tik pasidžiaugti mūsų senjorų aktyvumu renginių metu, noru patirti kažką naujo ir neįprasto. Svarbu suprasti, kad senatvė slepia ne mažesnes galimybes nei jaunystė.
Rima KAZLAUSKAITĖ,
Socialinė darbuotoja

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto