„Pliusink pavasarį“ su Etaplius

Paskubėkite! Pomidorus reikia spėti pasėti iki kovo 10 dienos. Kaip tai ir dar daugybę atsakymų į pavasarį aktualius klausimus sužinoti? Visi atsakymai – naujame „Etaplius“ projekte „Pliusink pavasarį“.

Visą pavasarį, nuo pat kovo iki birželio mėnesio, Etaplius.lt portale bei savaitraštyje rasite naują rubriką, kurioje bus pateikiami patarimai bei aktuali informacija apie pavasario darbus, sodo bei namų priežiūrą, dalysimės idėjomis, pavasario dietomis ir kitais šviežiais bei įdomiais dalykais.
Kviečiame kiekvieną iš Jūsų prisijungti prie projekto, dalytis savo patirtimi ir patarimais pavasario temomis, siųsti nuotraukas bei sužinoti ką nors nauja iš sodininkų bei kitų savo srities profesionalų.
Dalytis informacija galite, rašydami mūsų feisbuko paskyrose arba el. paštu [email protected]. Aktyviausi dalyviai bus apdovanoti prizais!
O jeigu esate verslo atstovas ir Jūsų prekė ar paslauga ypač svarbi pavasarį – papasakokite apie ją visuomenei. Informaciją apie Jūsų prekę paskleisime visos Lietuvos mastu tikslinei auditorijai. Dėl reklamos galimybių kreipkitės tel. 8 700 12 121 arba [email protected].
Tegul pavasaris būna sėkmingas ir atneša skanų bei gausų derlių kiekvienam, tad „Pliusinkim pavasarį“ kartu!

Generaliniai projekto rėmėjai: „Statybų Agentas“, „Ruukki Products AS“, „Megaplantas“, „Vandenvala“, „Bentada“.
Etaplius.lt informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto