Po apeliacijos – naujas nuosprendis

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Šiaulių apygardos teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėjų kolegija panaikino kovo mėnesį  priimtą Telšių apylinkės teismo Mažeikių rūmų nuosprendį baudžiamojoje byloje, kurioje mažeikiškis buvo išteisintas dėl vairavimo išgėrus, ir paskelbė naują nuosprendį.

});

Pirmoji instancija išteisino

Teisme buvo nagrinėjamos 2020 m. įvykio aplinkybės, kai tais metais, rugsėjo vakarą, mažeikiškis E. A., kaimyno paprašytas parvežti jo bendradarbį namo, atsisakė, nes buvo taip pat vartojęs alkoholio, tačiau susitarė su pažįstamu G. P. pavežti kaimyno bendradarbį namo kaltinamojo E. A. automobiliu į Viekšnius.

Parvežę kaimyno bendradarbį, jie nusprendė dar nuvažiuoti į Mažeikių miestą. Kaip teigė G. P., neįpratęs važiuoti svetimu automobiliu, apsisukdamas Geležinkelio gatvėje, jis įvažiavo į griovį. Pro šalį važiavę vairuotojai pastebėjo nuo kelio nuvažiavusį automobilį ir pranešė policijos pareigūnams, tačiau šiems atvykus į nurodytą vietą automobilio jau nebebuvo.

E....

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto