Po atkaklios kovos – rezultatyvios lygiosios

Dvejose paskutinėse Mažeikių futbolo klubo rungtynėse legionierius iš Armėnijos Arman Zeymalyan pelnė tris įvarčius. Kazio PAULAUSKO nuotrauka

Lietuvos pirmos lygos futbolo čempionate rungtyniaujanti „FK Atmosfera“ po pertraukos pirmenybėse demonstruoja gerą žaidimą: po dviejų pergalių iš eilės penktadienį futbolininkai taškų atėmė ir iš pirmenybių lyderių.

Mažeikiškiai futbolininkai penktadienio vakarą savo aikštėje priėmė trečią poziciją čempionate užimančius Vilniaus „FK Žalgiris“ B futbolininkus. Pirmajame rate namuose vilniečiai mažeikiškius buvo įveikę rezultatu 5:0, tad mūsų ekipa ryžtą atsirevanšuoti rodė nuo pat rungtynių pradžios.
O įvykiai aikštėje intrigą kūrė nuo pirmų minučių – jau antrą rungtynių minutę „FK Atmosferos“ gynėjas Arman Zeynalyan po sėkmingai atlikto vienuolikos metrų baudinio išvedė mažeikiškius į priekį, tačiau po kelių minučių pirmavo svečiai – ketvirtą ir aštuntą rungtynių minutes į mūsų vartus įskriejo du įvarčiai. Mažeikiškiai ginklų nesudėjo – kėlinio pabaigoje taikliu smūgiu rezultatą išlygino Domantas Šluta.
Antrame kėlinyje aštrių momentų netrūko tiek prie vienų, tiek prie kitų vartų. Iki rungtynių pabaigos likus dešimčiai minučių, vilniečiai išsiveržė į priekį. Ir vis tik „FK Atmosfera“ dar spėjo išgelbėti tašką – likus dviem minutėms įvartį pelnė Pijus Meižis, užfiksuotos kovingos lygiosios 3:3.