Po automobilių susidūrimo – trys sužeistieji

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Antradienio pavakarę specialiųjų tarnybų ekipažai skubėjo į Laisvės gatvės pabaigą, kur susidūrė lengvasis automobilis ir sunkvežimis, pranešta, kad sužeisti žmonės.

Avarija įvyko apie ketvirtą valandą vakaro Laisvės gatvėje ties posūkiu į Leckavą. Sunkvežimis „MAN“, kurį vairavo 65-erių metų vyras, suko į kairę ir nepraleido tiesiai nuo Buknaičių pusės pagrindiniu keliu atvažiuojančio automobilio „Mercedes Benz“, kurį vairavo 33-ejų metų vyras. Sunkvežimio vairuotojas atskubėjusiems pareigūnams sakė, kad atvažiuojančio automobilio nepastebėjo.
Avarijos metu buvo sužeistas lengvuoju automobiliu važiavęs ekipažas – vairuotojas sužalojimus gydosi Mažeikių ligoninėje, keleivė, 56-erių metų moteris, išvežta gydyti į Klaipėdos universitetinę ligoninę, o septynmetė keleivė po medikų apžiūros išleista gydytis ambulatoriškai.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

2 Atsakymai į “Po automobilių susidūrimo – trys sužeistieji”

  1. Anonimas parašė:

    O, kiek jaunų vairuotojų nemato vienas kitų…? Avarijos pagrinde įvyksta dėl aplaidumo, nepastebėjimo ir didelio greičio viršijimo, o tai daugiausia ir daro jauni…

  2. Vasia parašė:

    Apie pensijinio amžiaus ilginimą negali būti nė kalbos. Jeigu jau 65 metų vairuotojas su stažu nemato pagrindiniu keliu važiuojančio automobilio, tai apie ką kalbėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*