Po išgertuvių – muštynės

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Savaitgalį vykusios išgertuvės keliems rajono gyventojams baigėsi areštinėje. Vienam nukentėjusiajam prireikė medikų pagalbos.

Apdaužė metaliniu strypu

Šeštadienio naktį Sodų gatvės bute vykusios išgertuvės baigėsi neramumais – sugėrovas, kurio asmenybė dar nustatinėjama, metaliniu strypu sumušė neblaivų (2,01 promilės) 30-metį vyrą.
Nukentėjusįjį dėl šlaunies sumušimo, plaštakos žaizdos ir kelių delnakaulio pirštų atvirų lūžių apžiūrėjo Regioninės Mažeikių ligoninės medikai, po apžiūros jis išleistas gydytis namuose. Policijos pareigūnai šiuo metu ieško įtariamojo, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ir nežymaus sveikatos sutrikdymo.
Beveik tuo pačiu metu bute Tyliojoje gatvėje kilo konfliktas tarp neblaivių sugyventinių. 35-erių metų moteris, kuriai buvo nustatytas 1,86 promilės girtumas, įkando trejais metais jaunesniam sugyventiniui į nykštį. Nukentėjusysis, kuris taip pat buvo neblaivus (1,72 promilės), dėl sukelto fizinio skausmo į medikus nesikreipė, apie įvykį buvo informuotas specializuotos pagalbos centras ir Telšių apskrities vaiko teisės apsaugos tarnyba, įtariamoji uždaryta į areštinę.

Areštinėje – patėvis ir posūnis

Audringai Valentino diena buvo sutikta Palnosų gyvenvietėje – du neblaivūs giminaičiai po išgertuvių atsidūrė policijos areštinėje.
Policijos duomenimis, tuoj po vidurnakčio namuose 35-erių metų neblaivus (2,13 promilės) vyras parvertė ant žemės ir sumušė taip pat neblaivų (1,68 promilės) 58-erių metų patėvį.
Tiriant įvykį paaiškėjo, kad posūnio agresiją galėjo sukelti tai, kad patėvis prieš tai smogė jam į veidą.
Nukentėjusieji į gydymo įstaigas nesikreipė, ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo pradėtas abiejų asmenų atžvilgiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto