Po išgertuvių papurškė ašarinių dujų ir apiplėšė

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Dviejų alkoholį pamėgusių žmonių išgertuvės baigėsi tuo, kad Mažeikių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl plėšimo. Pareigūnams gerai žinoma įtariamoji, neturinti nuolatinės gyvenamosios vietos, šiuo metu yra ieškoma.

Trečiadienį policijos pareigūnai buvo iškviesti jiems gerai žinomu adresu Reivyčių seniūnijoje, kur ne kartą rinkosi neaiškios kompanijos, vyko išgertuvės, o konfliktus teko aiškintis policijai.

Ne išimtis buvo ir šis kartas. 75-erių metų vyras policijai teigė, kad po bendrų išgertuvių nukentėjo nuo 47-erių metų moters – ši papurškė jam į veidą ašarinių dujų ir pavogė dokumentus, banko mokėjimo kortelę, 220 eurų bei mobilaus ryšio telefoną.

Nukentėjusysis dėl sužeidimų į gydymo įstaigas nesikreipė. Padarytą žalą jis įvertino 245 eurais.

Šį mėnesį mūsų rajone tai jau trečias plėšimo atvejis. Policijos komisariate pradėtų ikiteisminių tyrimų įtariamieji yra ne kartą teisti arba dėl teisės pažeidimų policijos pareigūnams gerai žinomi asmenys.

Šiais metais, iki lapkričio, Mažeikių rajone taip pat registruoti trys plėšimų, priskiriamų prie sunkių ir labai sunkių nusikaltimų, atvejai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto