Po karantino – ugniagesių vizitai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Ugniagesiai gelbėtojai tęsia prevencinę priemonę „Gyvenkime saugiai“. Gyventojus ir toliau lanko priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai, kurie privalo vilkėti tarnybinę uniformą bei turėti vidaus tarnybos pareigūno pažymėjimą.

Svarbiausias šios akcijos tikslas – ne bausti, o ugdyti šalies gyventojų saugios gyvensenos įpročius, gerinti gyvenamųjų būstų gaisrinę saugą ir skatinti gyventojus namuose įsirengti autonominius dūmų detektorius.
„Nuo liepos mėnesio pareigūnai vėl pradėjo lankytis gyvenamuosiuose būstuose, po karantininės pertraukos jau aplankėme apie šešis šimtus mažeikiškių namų. Gyventojai neturi išsigąsti, nes šios akcijos tikslas – ne bausti, o patarti, atsakyti į jų klausimus, susijusius su priešgaisrine apsauga. Tarnybos pareigūnai apžiūri krosnis, dūmtraukius, elektros įrangą ir pataria, ką reikėtų sutvarkyti ar suremontuoti, kad name ar bute nekiltų gaisras“, – informavo Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos (PGT) viršininkas Audrius Tupikas.
Šalyje vykdomos akcijos metu aplankyta per 36 tūkst. gyventojų būstų, iki metų pabaigos mažeikiškiai ugniagesiai gelbėtojai yra suplanavę mūsų rajone iš viso aplankyti per tūkstantį gyvenamųjų namų.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “Po karantino – ugniagesių vizitai”

  1. ku ku parašė:

    Buvo, bet nieko neapžiūrėjo, tik paklausė keletą klausimų ir viskas

  2. Įdomu parašė:

    Ne karto nebuvo gyvename 2meatai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*