Po keturiolikos metų: daugiau pergalių ir žaidimo naujovės

Tonetas (kairėje) ir Arnoldas (dešinėje) savo pergalių kelią pradėjo prieš keturiolika metų, tobulėti šiame žaidime juos nuolat skatino tėtis Armandas. Nuotr. iš asmeninio archyvo

Prieš 14 metų jaunieji mažeikiškiai Tonetas ir Arnoldas Domeikos tapo šalies stalo teniso jaunučių čempionais – Tonetas tarp trylikamečių, Arnoldas – tarp vienuolikmečių. Šiais metais broliai kaip Lietuvos čempionai dvejetų varžybose išrinkti į geriausių rajono sportininkų dešimtuką.
Prieš 14 metų „Santarvė“ kalbėjosi apie stalo tenisą ir brolių perspektyvas su jų tėveliu, taip pat šios sporto šakos entuziastu Armandu Domeika. Šių švenčių išvakarėse pakartojome pokalbį, kuriame pasidomėjome, kaip viskas pasikeitė per šį netrumpą laikotarpį.

Vienu iš esminių pasikeitimų per šiuos metus tėtis įvardijo tai, kad jo ir brolių pėdomis pasekė ir dešimtmetė dukra Emilija, kuri jau nuo šešerių metų pradėjo lankyti stalo teniso treniruotes ir šiuo metu atstovauja merginų ekipai.
„Kiek prisimenu, Tonetas lankyti treniruotes pradėjo būdamas septynerių metų, Arnoldas su ašaromis akyse prašėsi į treniruotes ir į jas išsiruošė penkerių su puse. Emilija pati parodė iniciatyvą, matydama brolių pavyzdžius. Tikrai jos nevertėme, nestūmėme į stalo tenisą, tačiau dabar mus džiugina, kad mergaitė juda, sportuoja, o laikui bėgant, pati atsirinks, kas jai tinka“, – sakė A. Domeika.
Tėtis pasidžiaugė, kad dukra turi tvirtą charakterį, yra užsispyrusi – savybes, kurios būtinos šiai sporto šakai. Dar trūksta staigumo, tačiau tai yra įgyjama per treniruotes.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto