Po labdaringos diskotekos – beveik pusė tūkstančio eurų nukentėjusiai šeimai

Vaidas Andrijaitis (pirmas iš kairės) viliasi, kad renginio Urvikių kultūros centre pavyzdys užkrės ir kitus imtis labdaros, padėti tam, kam to labai reikia. Nuotr. iš Urvikių KC archyvo

Savaitgalį Urvikių kultūros centre vyko neįprastas renginys – diskoteka buvo nemokama, tačiau jos dalyviai galėjo paaukoti lėšų nuo gaisro nukentėjusiai mažeikiškių šeimai.

});

Laukia remonto darbai

Gaisras, kuris be pastogės paliko jauną mažeikiškių šeimą, auginančią dvi mažametes mergaites, kilo sausio 13 d. Kurmaičiuose. Jo metu sudegė medinis garažas, nudegė gyvenamojo namo stogas, liko vandeniu sulieti apdegę daiktai, labiausiai nukentėjo vaikų kambarys. 

„Prieš trejus metus baigėme šiame name remontus, o tą nelaimingą vakarą buvau porai valandų išvykęs. Kai grįžau, gaisrą jau gesino ugniagesiai gelbėtojai. Jie nustatė, kad ugnis įsiplieskė nuo garažo kamino. Namai baisūs – stogas nudegęs, kambariai sulieti ir aprūkę, reikia iš...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto