Po „M Basket“ pralaimėjimų – atsisveikinimas su treneriu

Po trečio pralaimėjimo „M Basket“ komandos vyriausiojo trenerio postą abipusiu susitarimu paliko Osvaldas Kurauskas. Nuotr. iš „BC Mažeikiai“ tinklalapio

Mažeikių krepšinio klubas tapo pirmuoju klubu Nacionalinėje krepšinio lygoje, kuris po keturių startinių čempionato rungtynių atsisveikino su vyriausiuoju treneriu. Tai padaryta po dviejų nesėkmių – praėjusią savaitę „M Basket“ pralaimėjo ekipoms, iki tol nepatyrusioms pergalės džiaugsmo.

Ketvirtadienį „M Basket“ Vilkaviškyje susitiko su vietos „Perlu“. Pirmas kėlinys baigėsi rezultatu 25:19 mūsų ekipos naudai. Antrą kėlinį aikštės šeimininkai jau pirmavo 48:44. Nepaisant mažeikiškių pastangų, antroje rungtynių pusėje „Perlo“ krepšininkai išlaikė persvarą savo rankose ir iškovojo pergalę 83:76.

Šeštadienį namuose „M Basket“ priėmė Joniškio „Delikatesą“ ir patyrė trečią pralaimėjimą – 65:89. Antrame kėlinyje mažeikiškių varžovai išsiveržė į priekį ir pirmavo 10 taškų, ketvirtas kėlinys pralaimėtas 17 taškų skirtumu.

Šiose rungtynėse mūsų ekipai Ginas Mulevičius pelnė 14, Karolis Babušis – 13, Artūras Jomantas – 10 taškų.

Šią savaitę mažeikiškių laukia du susitikimai su komandomis, iki šiol nepatyrusiomis pralaimėjimų, – ketvirtadienį išvykoje jie žais su Kauno „Žalgiriu-2“, o šeštadienį namuose – su Šakių „Vyčiu-VDU“.