Po melagingų parodymų – tyrimas

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Meluoti pareigūnams, pateikiant parodymus, nevalia – tuo įsitikino 54-erių metų rajono gyventoja, kuriai dėl šios priežasties pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tyrimas Mažeikių rajono policijos komisariate pradėtas po to, kai liepos pabaigoje moteris, būdama pasirašytinai įspėta dėl atsakomybės už melagingų parodymų davimą, melagingai informavo apie incidentą Palnosuose. Moteris, kuriai buvo nustatytas 3,51 promilės girtumas, pareigūnams teigė, jog ją sumušė ketveriais metais vyresnis vyras. Vyriškis buvo sulaikytas ir uždarytas į Šiaulių policijos areštinę, jam pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo.

Paaiškėjus, kad nukentėjusioji melavo, jai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Šiais metais iki rugsėjo Lietuvoje užregistruota 61 nusikalstama veika, susijusi su melagingais skundais, pareiškimais, pranešimais, parodymais, išvadomis ar vertinimais. Mūsų rajone pradėti du tokie tyrimai.

2 Atsakymai į “Po melagingų parodymų – tyrimas”

  1. мнкфы 54 parašė:

    сново 54

  2. Delirium tremens parašė:

    3,51 promilės.Baltas arklys apspardė. Lietuvos rekordas yra apie 6 promilės, bet mums toli iki lenkų.ten vienas sugebėjo prisiurbti 13,75 promilės ir neišskrido į kosmosą.gaila,kad policija turi važiuot ir ramint tokius vaiduoklius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto