Po ministro vizito tikimasi spartesnio problemų sprendimo

Susisiekimo ministras Marius Skuodis (antras iš dešinės) lankėsi Mažeikių rajono savivaldybėje ir susitiko su valdžios atstovais.

Praėjusią savaitę su mūsų Savivaldybėje apsilankiusiu susisiekimo ministru Mariumi Skuodžiu, Lietuvos automobilių kelių direkcijos ir akcinės bendrovės „Kelių priežiūra“ atstovais buvo aptartos Mažeikių vakarinio aplinkkelio statybos galimybės, rajone įgyvendinamų susisiekimo infrastruktūros projektų eiga bei dėl jų įgyvendinimo kylančios problemos.

});

Svečiai iš sostinės patikino, kad bus ieškomas priemonių, kaip kuo greičiau išspręsti kilusias problemas.

Susitiko vadovai

Į susitikimą Savivaldybėje atvyko susisiekimo ministras M. Skuodis, viceministras Julius Skačkauskas, ministro patarėjas Mindaugas Tarnauskas, Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovas Remigijus Lipkevičius ir AB „Kelių priežiūra“ atstovai.

Iš mažeikiškių susitikime dalyvavo Savivaldybės meras Vidmantas Macevičius, jo patarėjai Kęstutis Bartkevičius, Milda Šukienė, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Eimantas Salatka, kai kurių Savivaldybės administracijos skyrių vadovai.
...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto