Po pertraukos – skaudi nesėkmė

Kazio PAULAUSKO nuotr.

Po dviejų savaičių atnaujintame Lietuvos pirmos lygos futbolo čempionate vėl rungėsi „FK Atmosfera“ futbolininkai. Praėjusio penktadienio vakaras jiems nebuvo sėkmingas – mažeikiškius žaidėjus jų aikštėje rezultatu 4:0 sutriuškino Klaipėdos „FC Neptūnas“.
Mažeikiškių bėdos prasidėjo paskutinę pirmojo kėlinio minutę, kai svečiai pelnė vadinamąjį „įvartį į rūbinę“ – iki pertraukos tarp kėlinių buvo likusios kelios akimirkos. Antrajame kėlinyje žaidimas buvo lygus, tačiau jo viduryje klaipėdiečiai mūsų ekipos vartininką nuginklavo antrą kartą.
Mūsų ekipai ypač nesėkmingai susiklostė rungtynių pabaiga, kai, likus žaisti keturioms minutėms ir per teisėjo pridėtą laiką, į „FK Atmosferos“ vartus krito du įvarčiai.
Po rungtynių mūsų ekipos treneris Evaldas Razulis pažymėjo, kad šį kartą komandai pritrūko agresyvumo: aikštės viduryje viskas klostėsi neblogai, tačiau progų prie varžovų vartų praktiškai nesukurta, o klaidos gynyboje galutinai nulėmė šią nesėkmę.
Šeštadienį septintoje vietoje esančių mažeikiškių laukia išvyka į Gargždus, kur jie susitiks su laipteliu aukščiau turnyrinėje lentelėje esančia vietos „Banga B“.