Po seanso – diskusija apie tvarumą

Nuotr. iš organizatorių archyvo

Praėjusį savaitgalį mūsų miestą pasiekė festivalio „Kino pavasaris“ projektas „Kino karavanas“.
Į Senamiesčio parką susirinkę mažeikiškiai galėjo pasimėgauti trimis įvairaus amžiaus žiūrovams skirtais filmais: japoniška animacija, fantastika su moralu, kad žemę ir jos biologinę įvairovę dar galima išsaugoti, bei ispaniška komedija.

Po filmo-pasakos „Viskas bus kitaip“, kuriame, pasitelkiant mokslinius faktus, iškeliama neatidėliotina mūsų dienų problema – biologinės įvairovės nykimas, su žiūrovais diskutuota aplinkos tvarumo tema.
„Ignitis grupės“ tvarumo vadovas Valentas Neviera, dalyvavęs diskusijoje, mažeikiškiams teigė, kad kinas – itin tinkama priemonė kalbėti apie klimato kaitą, tvarumą, aplinkosaugą: „Bet kokia priemonė, kuri paliečia širdį, skatina veikti, keisti, dalytis žinia su kitais, yra veiksminga.“

Mažeikiškiai po seanso dalijosi įspūdžiais: džiaugėsi, kad netradicinių kino filmų galėjo išvysti ir savo mieste, stebėjosi, kad ne tik populiarusis kinas gali būti įdomus ir vertas dėmesio.
„Kino karavanas“ šią vasarą planuoja aplankyti 40 Lietuvos miestų bei miestelių ir po atviru dangumi surengti daugiau kaip 100 filmų peržiūrų.
Dovilė LAPINSKAITĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto