Po socialinių išmokų – artimųjų konfliktai

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Smurto artimoje aplinkoje protrūkį – šiomis dienomis pradėti keturi ikiteisminiai tyrimai –  policijos pareigūnai paaiškina paprastai: praėjusios savaitės pabaigoje mažeikiškiai gavo socialines išmokas, po jų prasideda girtavimas, o tai sukelia smurto bangą.

Pirmąjį iškvietimą dėl smurto tarp giminaičių pareigūnai gavo antradienį apie septintą valandą vakaro iš Pavenčių gatvės. Pirminiais policijos duomenimis, 52-ejų metų mažeikiškė, susipykusi su penkeriais metais vyresne seserimi, kumščiu smogė jai į veidą ir galvą, plėšė plaukus.
Po valandos ekipažas skubėjo į Ventos gatvės butą, kur kilo konfliktas tarp brolių. Paaiškėjo, kad 53-ejų metų mažeikiškis mobiliojo įrenginio įkrovikliu trenkė trejais metais jaunesniam broliui per ranką.
Abiem atvejais pareigūnai atvyko tuo metu, kai smurtą sukėlę mažeikiškiai jau buvo pasprukę, juos teks kviestis į apklausas.
Prasidėjus trečiadieniui budintis ekipažas vyko prie Žemaitijos gatvės 26-ojo namo laiptinės, kur triukšmą sukėlė neblaivus 22-ejų metų mažeikiškis. Vaikinas smaugė bei kumščiu per veidą sudavė vienmetei sugyventinei. Mušeika buvo nuvežtas į policijos komisariatą, uždarytas į areštinę. Jam nustatytas 1,04 promilės girtumas.
Dar vienas ikiteisminis tyrimas dėl smurto artimoje aplinkoje pradėtas trečiadienio rytą – Žemaitijos gatvės bute kilo konfliktas tarp sutuoktinių, aiškinamasi jo aplinkybes.

2 Atsakymai į “Po socialinių išmokų – artimųjų konfliktai”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    galėtų skirti maisto talonais…;-)

  2. jkl parašė:

    Išvada – pašalpos yra gerokai per didelės, jei tiek daug lieka alkoholiui :-)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto