Po vizito pas buvusį draugą – medikų apžiūra

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Trys pirmosios savaitės dienos – trys konfliktai artimoje aplinkoje. Tiek įtariamieji, tiek nukentėjusieji buvo gerokai apspangę nuo alkoholio.

Pirmadienį apsilankymu ligoninėje baigėsi 36-erių metų moters vizitas pas buvusį sugyventinį, gyvenantį Viekšniuose. Pirminiais policijos duomenimis, savo namuose Akmenės gatvėje 39-erių metų vyras sumušė neblaivią (2,05 promilės) buvusią gyvenimo draugę. Nukentėjusioji dėl sumušimų buvo išvežta apžiūrai į Mažeikių ligoninę, įtariamasis kol kas neapklaustas.
Antradienio vakarą konfliktas tarp sugyventinių kilo Mažeikiuose, Ventos gatvės namo bute. 46-erių metų neblaivus (2,57 promilės) vyras sumušė vienuolika metų vyresnę sugyventinę, kuri taip pat buvo neblaivi (2,24 promilės). Moteris į gydymo įstaigą nesikreipė, vyriškis išvežtas į Šiaulių policijos areštinę.
Prasidėjus trečiadieniui, policijos pareigūnai vyko į Lazdynų gatvę. 42-ejų metų neblaivus (1,65 promilės) mažeikiškis smurtavo prieš taip pat neblaivų (2,48 promilės) penkeriais metais jaunesnį brolį. Nukentėjusysis į gydymo įstaigą nesikreipė, smurtautojas sulaikytas ir uždarytas į areštinę.
Dėl visų smurto artimoje aplinkoje atvejų pradėti ikiteisminiai tyrimai.
Primename, kad už fizinio skausmo sukėlimą artimam giminaičiui ar šeimos nariui gresia viešieji darbai, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto