Po žiemos pramogų – susidūrimas su medikais

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Gausiai iškritus sniegui, mažeikiškiai, nepaisydami karantino apribojimų, skubėjo pasidžiaugti žiemos teikiamais malonumais.
Savaitgalį Mažeikių gyventojus ypač traukė Juodpelkio tvenkinių teritorija – suaugusieji su vaikais rinkosi prie kalnų, norėdami papramogauti, – nusileisti nuo jų su rogutėmis ar kitais tam skirtais daiktais. Ne visiems iškylos baigėsi maloniai, kai kam teko susidurti ir su Mažeikių greitosios medicinos pagalbos centro darbuotojais.
Šio centro vyriausioji slaugos administratorė Sonata Keliotienė „Santarvei“ sakė, kad prie Juodpelkio tvenkinių „greitosios“ medikai šeštadienį vyko vieną kartą, o sekmadienį – du kartus. „Čia nukentėjo pramogavę mažeikiškiai – ir ne tik vaikai. Aštuoniolikmetė mergina patyrė sumušimus ir traumas. Tiesa, suteikus medicininę pagalbą, visi nukentėjusieji buvo išleisti gydytis į namus“, – sakė greitosios medicinos pagalbos centro darbuotoja.
Greitosios pagalbos ekipažas buvo iškviestas ir prie „Sodų“ pagrindinės mokyklos esančio kalniuko, čia traumą patyrė vaikas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*