Poilsis Nidoje: svarbu pasirinkti tinkamą apgyvendinimo vietą

Pastebima, kad pandemija ir įvairūs tarptautiniai apribojimai padėjo tautiečiams atrasti Lietuvos grožį, daugybę unikalių lankytinų vietų, nuostabų kraštovaizdį ir ramybe dvelkiantį poilsį. Daugiausia populiarumo sulaukia Lietuvos pajūris, o ypač – Nida. Paprašius miestelio svečių apibūdinti ją, liaupsių negailima: „tai gražiausias Lietuvos kurortas“, „tai vertingiausias Lietuvos kraštas“, „tai lygių neturinti pajūrio vietovė, įtraukta į UNESCO paveldo sąrašą“ ir daugybė kitų teigiamų vertinimų. Tokie atsiliepimai iš lūpų į lūpas ir Nida tampa populiariausia kryptimi. Tačiau prieš atvykstant čia, reikia pasirūpinti apgyvendinimu. Nors Nida gana nedidelė, tačiau atidžiai patyrinėjus nuomos Nidoje rinką, matyti, kad apgyvendinimo pasirinkimų čia siūloma nemažai, o vienas geriausių vertinimų atitenka poilsio namams „Nidos gaiva“.

„Nidos gaiva“ – tai Nidos centre įsikūrusi apgyvendinimo įstaiga, siūlanti vienviečius, dviviečius, triviečius kambarius ir apartamentus penkių asmenų šeimai. Pagal kiekvieno poreikius kambariai yra mažesni arba didesni su balkonais arba be jų. Kambariuose yra ir papildomų privalumų, pavyzdžiui, įmontuoti oro kondicionieriai, tad net ir karščiausią vasaros dieną svečiai gali atsigaivinti ir jaustis komfortiškai. O jeigu mėgstate aktyvų poilsį, „Nidos gaiva“ šeimininkai gali pasiūlyti ir dviračių nuomą. Ir tai ne vienintelės priežastys, kodėl šie poilsio namai yra gavę aukštus lankytojų įvertinimus. Už ką dar labiausiai dėkoja ir kuo labiausiai patenkinti būna svečiai? Atsakyti sutiko šių poilsio namų įkūrėjas ir šeimininkas Ričardas Petrikauskas.

Kas labiausiai sužavi poilsio namų „Nidos gaiva“ svečius?

Po viešnagės svečių visuomet prašoma pasidalinti nuomone ir palikti atsiliepimą, koks buvo jų poilsis Nidoje pasirinkus apgyvendinimą „Nidos gaovoje“. „Aukščiausius vertinimus gauna mūsų poilsio namų patogumai (greitas internetas, galimybė ilsėtis su gyvūnais, nemokama automobilio stovėjimo vieta), švara ir tvarka kambariuose. Po buvusio karantino, mes dar labiau stengiamės užtikrinti higieną ir tvarką savo poilsio namuose – erdvės dar dažniau valomos, dezinfekuojamos, kad svečiai būtų saugūs. Taip pat lankytojai pabrėžia džiaugdamiesi šiltai bendraujančiu, draugišku personalu, gebančiu kalbėti keliomis kalbomis. Vertinama ir patogi poilsio namų vieta – Nidos centras, iš kurio nesunku pasiekti bet kurį populiariausią Nidos objektą.“, – taip poilsiautojų vertinimus pristatė R. Petrikauskas. Daug teigiamų šių poilsio namų atsiliepimų galima rasti ir internete.

Kokių papildomų paslaugų ar pramogų siūloma poilsio namuose „Nidos gaiva“?

„Nidos gaiva“ svečiams siūlo ne tik patogią nakvyne Nidoje, bet ir galimybę laisvą laiką leisti jaukioje terasoje. Taip pat galima išsinuomoti dviračius. Pasinaudojus šia paslauga galima per trumpą laiką aplankyti daugiau vertingų ir populiarių Nidos objektų. Kad poilsis Nidoje būtų ne tik ramus, bet ir turiningas.

Ar poilsio namai „Nidos gaiva“ siūlo maitinimą?

Tai aktualu kiekvienam svečiui. Šiuose poilsio namuose maitinimas nesiūlomas, tačiau populiarios maitinimo įstaigos – vos už kelių šimtų metrų. Tad skaniai papusryčiauti, sočiai papietauti ir romantiškai pavakarieniauti poilsiautojai gali jaukiose kavinukėse ar restoranėliuose.

Kiek kainuoja poilsis poilsio namuose „Nidos gaiva“?

Tai be išimties aktualiausias ir dažniausias klausimas, kuris rūpi Nidos svečiams, ypač planuojantiems čia praleisti daugiau atostogų laiko. „Apgyvendinimo įstaigos kainos gali skirtis priklausomai nuo viešnagės datos, sezono, užimtumo, viešbučio nuostatų ir kitų aplinkybių. Tiksliausią kainą galima sužinoti numačius konkrečias viešnagės datas. Tiesa, kambarius geriausia rezervuoti iš anksto – tuomet ir pasirinkimas didesnis, ir kainos mažesnės“, – patarė poilsio namų „Nidos gaiva“ įkūrėjas Ričardas Petrikauskas.

Kokybiškas poilsis Nidoje skatina čia sugrįžti dar ir dar kartą. Nes tas grožis, ramybė ir krašto unikalumas nepalieka abejingų. O kad poilsis Nidoje būtų nepriekaištingas, rinkitės patikimą apgyvendinimo įstaigą. Rezervuoti kambarius poilsio namuose „Nidos gaiva“ galima el. paštu nidos@gaiva.lt arba telefonu +3706 3312 222.

2 Atsakymai į “Poilsis Nidoje: svarbu pasirinkti tinkamą apgyvendinimo vietą”

  1. Jolanta parašė:

    Nu cia tai pokstas! Kazkokia skyle uz 45 eurus uz para! Nu bet lietuviai megsta juokauti su kainomis! Katik grizau is Meksikos, kur viskas iskaiciuota uz 60 euru. Valgyk, gerk kiek nori. Oras 100 procentu garantuotas, Karibu jura, maudykis kiek nori. O cia kazkokia Nida, kur gali pradeti lyti bet kada, kur kainos kosmines, kur visiskas s….das.

  2. Astra parašė:

    Klaida straipsnio pavadinime “ bado“ akis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto