Policija išsiaiškino, kas vairavo griovyje atsidūrusį automobilį

Nuotr. iš policijos archyvo

Policijos pareigūnai išsiaiškino spalio mėnesio pabaigoje įvykusios avarijos aplinkybes, kai kelyje nuo Lėtenių Tirkšlių link automobilis „Volvo V70“ nulėkė į griovį. Šalia automobilio aptikti vyriškiai neigė jį vairavę.

});

Abu vyrai buvo girti

Spalio 28-ąją, apie pusę devynių vakaro, policijai telefonu buvo pranešta, kad kelyje į Lėtenius yra į griovį nuvažiavęs automobilis (žr. nuotraukoje). Į avarijos vietą atvykę mažeikiškiai policijos pareigūnai šalia mašinos rado du vyriškius. Abu teigė, kad automobilį vairavo vyras, kuris po avarijos pasišalino.

Patikrinus alkoholio matuokliu, pareigūnai nustatė, kad prie mašinos esantys 32-ejų metų vyrai yra gerokai apsvaigę – vienam buvo nustatytas 3,67 promilės girtumas, o jo bendraamžiui – 2,86 promilės girtumas.

Dėl įvykio buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, kurio metu paaiškėjo, kad abu rajono gyventojai neturi vairuotojo pažymėjimo. Tirkšliuose gyvenantis vyriškis jo neteko dar pernai –...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto