Policija prašo pagalbos

Nuotr. iš policijos archyvo

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariate atliekamas tyrimas dėl vairuotojo pasišalinimo iš eismo įvykio vietos.
Pareigūnai prašo miesto gyventojų pagalbos.

Tyrimas vyksta dėl rugpjūčio 20 d., apie 14.21 val., ties Naftininkų gatvės 12-uoju namu esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje apgadinto automobilio „Opel Signum“.
Nežinomos markės automobiliu važiavęs vairuotojas apgadino automobilio „Opel“ priekinį bamperį ir iš eismo įvykio vietos pasišalino.
Policija prašo atsiliepti asmenis, galėjusius matyti šį įvykį, pasišalinusio iš įvykio vietos automobilio markę ar valstybinius numerius, ar kitą detalę, padėsiančią nustatyti avariją padariusį vairuotoją.
Informaciją galima pranešti Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresniajai tyrėjai Jurgai Daukintaitei-Sluckuvienei tel. (8 672) 29 268, el. paštu [email protected] arba atvykti į Gamyklos g. 36, Mažeikiai, 235 kab.

5 Atsakymai į “Policija prašo pagalbos”

 1. to PRAEJUSI RUGSEJI parašė:

  atsiprasau kad taip pasakysiu: bet jiem tavo suniukas ( seimos narys ) yra 0 vetoj..jie neissiaiskina ( nes nesidomi ) del vogtu masinu, pleismu namuose, o tu naiviai manai kad jie pajudins pirsa del suniuko kuri nutrenke kazkoks dolbajobas..dar karta atsiprasau, bet nusiimkit rozinius akinius, jug matos kokiam kraste gyvenat..R.I.P. suniukui

 2. Teisingai parašė:

  Kas ta skrabonke,jorkus svarbiau

 3. Maciau parašė:

  prie stadiono tvenkiniu keturis diedus, du buvo vandeny, du ant kranto, tempe tinkla iki kito kranto. Ka jie gaudo – zuvis, bebrus ar gulbes? Juk vienos gulbes nebesimato nuo treciadienio. Tegu policija skiria baudas tiems brakonieriams.

 4. Jopanki parašė:

  Tegul genijai pirma išmoksta prisiparkuoti normaliai,jūs pažiūrėkit kaip statomos mašinos yra. Bilekaip. Paskui nubraižo ar tyčia ar ne,nu ir vuolia lekia skųstis….

 5. praejusi rugseji parašė:

  kreipiausi i policija del suvazineto jorkucio, ir nors pervaziaves suniuka automobilis vaziavo dideliu greiciu, is ivykio vietos pasisalino net nesustojes, buvo daug liudininku, o miesto prieigose yra kameros, policijos tyrejas sake kad tyrimas gali testis ir 2 metus. idomu ko jis ieskos tuos du metus?. man mano suniukas daug svarbiau uz metalo luitus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto