Policija sulaikė du mažeikiškius, turinčius kvaišalų

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Trečiadienio naktį į Šiaulių apskrities policijos komisariato areštinę buvo uždaryti du skirtingo amžiaus mūsų rajono gyventojai. Pas abu buvo aptikta galimai psichotropinių ir narkotinių medžiagų.
Trečiadienį, apie vienuoliktą valandą vakaro, į pareigūnų rankas Skuodo gatvėje pakliuvo 43-ejų metų moteris – pas ją buvo rasta augalinės kilmės narkotinės medžiagos ir baltos birios, kaip įtariama, psichotropinės medžiagos.
Po valandos Sodų gatvėje buvo sulaikytas 19-metis, pas jį policijos pareigūnai aptiko folijos lankstinuką su balta biria, kaip įtariama, psichotropine medžiaga.
Abiem atvejais pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti. Rasta medžiaga perduota ekspertams.
Per pirmuosius du šių metų mėnesius tokio pobūdžio nusikalstamų veikų mūsų rajone nebuvo užfiksuota, tačiau buvo registruotos dvi nusikalstamos veikos, susijusios su neteisėtu disponavimu narkotinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti. Vienu atveju narkotinės medžiagos buvo platinamos nepilnamečiams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto