Policija tebeieško dar vasarą pradingusio mažeikiškio

Virgilijus Stonkus

Policijos pareigūnai ieško dar nuo vasaros iš artimųjų akiračio prapuolusio vyro, o štai sausio 3 d. iš namų mieste išėjęs nepilnametis jau surastas.

Dar nuo praėjusių metų rugpjūčio Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnai pradėjo dingusio be žinios 48-erių metų Virgilijaus Stonkaus (žr. nuotraukoje) paiešką.
Kaip pasakojo pareigūnai, vyriškis iki tol dar kartkartėmis susisiekdavo su artimaisiais, tačiau nuo rugpjūčio mėnesio visiškai pradingo. Sunkiausia yra tai, kad net nežinoma, kur jo ieškoti – telefono jis neturėjo, su juo bendravę žmonės policijai nieko negalėjo pasakyti, tad iki šiol jokios informacijos apie V. Stonkų nėra.
Dingęs vyras yra apie 182 cm ūgio, lieso kūno sudėjimo, pilkų, trumpų plaukų. Asmenų, galinčių suteikti vertingos informacijos apie dingusį vyriškį ar apie jo buvimo vietą, pareigūnai prašo tai pranešti Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiajam tyrėjui Nerijui Konteniui tel. 8 700 61 725, el. paštu [email protected] arba bendruoju pagalbos centro numeriu 112.
Sausio 3 d., apie vienuoliktą valandą vakaro, iš namų Taikos gatvėje išėjo ir negrįžo 16-metis jaunuolis. Paskelbus jo paiešką buvo pažymėta, kad mažeikiškis į namus negrįžta ne pirmą kartą. Kaip informavo policijos pareigūnai, po paros artimieji jaunuolį pastebėjo vienoje pagrindinių miesto gatvių ir patys parsivedė namo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*