Policija tiria penkių konfliktų aplinkybes

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Savaitgalį rajone policijos pareigūnai pradėjo penkis ikiteisminius tyrimus dėl smurto. Trys atvejai įvardijami kaip smurtas artimoje aplinkoje. 

Smurtavo prieš gyvenimo drauges 

Penktadienį į Šiaulių policijos komisariato areštinę buvo išvežtas ir uždarytas 53-ejų metų Naikių kaimo gyventojas. Apie penktą valandą ryto būdamas neblaivus (nustatytas 2,61 promilės girtumas) jis sumušė taip pat neblaivią (2,05 promilės) penkiolika metų jaunesnę sugyventinę.

Dėl smūgio kumščiu į veidą vienuolika metų jaunesnei žmonai toje pat areštinėje šeštadienio vakarą atsidūrė 56-erių metų vyras iš Dargių kaimo – namuose kilusio konflikto metu abu sutuoktiniai buvo neblaivūs: vyrui nustatytas 1,44 promilės girtumas, žmonai – 2,59 promilės.

Sekmadienį, apie šeštą valandą ryto, Rasos 6-oje gatvėje susipyko sutuoktiniai. Neblaivus (1,16 promilės) 30-metis vyras pakėlė ranką prieš taip pat neblaivią (1,18 promilės) vienmetę žmoną. Nukentėjusioji į gydymo įstaigą nesikreipė, įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Nukentėjusieji kreipėsi į medikus 

Penktadienį, apie pusę dešimtos vakaro, Kurmaičiuose kilo konfliktas tarp grupės jaunuolių ir 52-ejų metų moters. 17-mečiai mergina ir vaikinas bei 20-metė sumušė moterį taip, kad pastarajai teko kreiptis į medikus.

Nukentėjusioji sužalojimus gydosi ambulatoriškai. Ikiteisminis tyrimas, kurio metu ir bus nustatytos konflikto priežastys, pradėtas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo. Už tai baudžiama laisvės apribojimu arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.

Ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo, kurio metu nukentėjo 14-metis, pradėtas šeštadienį. Pirminiais policijos duomenimis, penktadienio popietę Stoties gatvėje nepilnametį sumušė nepažįstami asmenys. Po medikų apžiūros veido sumušimą paauglys gydosi ambulatoriškai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto