Policijai įkliuvo neblaivus latvis

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Tik prasidėjus ketvirtadieniui, M. Daukšos gatvėje į policijos pareigūnų rankas pateko automobilį vairavęs, bet vairuotojo pažymėjimo neturintis ir neblaivus Latvijos pilietis.

Praėjus dešimčiai minučių po vidurnakčio, mieste budėjęs mažeikiškių policijos pareigūnų ekipažas M. Daukšos gatvėje, tik pravažiavus geležinkelio pervažą, tam, kad patikrintų, sustabdė automobilį „Chrysler“.
Vairuotojo elgesys policininkams sukėlė įtarimų – nuo jo sklido alkoholio kvapas. Kaimyninės šalies pilietis buvo patikrintas alkoholio tikrintuvu, jam nustatytas 1,24 promilės girtumas.
Dėl šio įvykio pradėta administracinė teisena, už tokį nusižengimą gresia 1100–1500 eurų bauda bei galimas transporto priemonės konfiskavimas.
Šią savaitę tai pirmasis į mažeikiškių policijos pareigūnų rankas patekęs neblaivus vairuotojas. Per devynis šių metų mėnesius Mažeikių rajone nustatyta 130 neblaivių vairuotojų (vienu mažiau negu per tą patį pernykštį laikotarpį), 76 vairuotojų atžvilgiu pradėti ikiteisminiai tyrimai, nes jų girtumas viršijo 1,5 promilės.
Rugsėjį pareigūnai rajono keliuose sulaikė 12 neblaivių vairuotojų, septyni iš jų atsipirks administracine teisena, kitų penkių atžvilgiu pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*