Policijos pareigūnai stebės poilsiaujančiųjų prie vandens telkinių elgesį

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Policijos pareigūnai informuoja gyventojus, kad vasaros metu, siekiant išvengti nelaimių, vyks prevencinės priemonės mažeikiškių mėgstamose laisvalaikio praleidimo vietose, apie pastebėtus pažeidimus raginama netylėti, informuoti.

Dvi praėjusio savaitgalio dienas Mažeikių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Audronė Jurdonaitė kartu su policijos rėmėjais vykdė priemonę „Saugi vasara“. Šios priemonės tikslas – informuoti apie saugų elgesį ir skendimų prevenciją Mažeikių miesto ir rajono rekreacinėse zonose, prie vandens telkinių Mažeikių Juodpelkio parke, taip pat prie Ventos upės, Tulnikių tvenkinio, Plinkšių ežero.
Vasarą atšilus orams daug žmonių traukia prie atvirų vandens telkinių atostogauti, poilsiauti, pramogauti ar tiesiog atsigaivinti nuo karštų saulės spindulių. Kad per didelis atsipalaidavimas šeimos, artimųjų ar draugų rate neatneštų skaudžių pasekmių, svarbu saugotis, laikytis saugaus elgesio prie vandens telkinių taisyklių, būti budriems bei atsakingiems.
Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnai praneša, kad vasaros sezono metu, siekdami užkardyti viešosios tvarkos pažeidimus ir saugaus elgesio prie vandens telkinių reikalavimų nesilaikymą, poilsiautojų pamėgtose prie vandens telkinių esančiose poilsio vietose, paplūdimių maudyklose ir kitose maudymosi vietose vykdys prevencines priemones – patruliuos pėsčiomis, ves pokalbius su poilsiautojais, dalys atmintines ir atliks kitą prevencinį darbą.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

2 Atsakymai į “Policijos pareigūnai stebės poilsiaujančiųjų prie vandens telkinių elgesį”

  1. antoške parašė:

    tai gal ir šunų nebeleis vedžiotis papludimyje???

  2. svd parašė:

    reks maut i naikius :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto