Policijos pareigūnas išgelbėjo dvi skęstančias mergaites

Artūras Tiškus sakė: kritiškomis akimirkomis veikiama automatiškai – pareigūnas daro viską, kad išgelbėtų žmogaus gyvybę. Nuotr. iš policijos archyvo

Artūras Tiškus, mažeikiškis policijos pareigūnas, dirbantis Skuodo rajono policijos komisariate, šį mėnesį jau antrą kartą gelbsti skęstančiųjų gyvybes – antradienio popietę jis iš vandens ištraukė dvi vadinamojoje Skuodo jūroje skendusias mergaites.

});

Budėjimas baigėsi gelbėjimu

Antradienio popietę Skuodo rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas A. Tiškus kartu su kolega vykdė prevencinę priemonę – stebėjo, ar prie vandens telkinių nedaromi viešosios tvarkos pažeidimai, negirtaujama. Vilkėdami civiliais drabužiais policininkai apsilankė miesto paplūdimyje prie vadinamosios Skuodo jūros.

„Žmonių tuo metu buvo nemažai, tačiau to, kad už kelių metrų nuo tiltelio skęsta vaikai, manau, niekas nesuprato. Vieni deginosi, kiti vaikai buvo užsiėmę savais reikalais. Mergaitės neturėjo galimybės, manau, ir nesuvokė, ir nespėjo apie savo nelaimę kaip nors...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto