Policijos veteranai neturi laiko nuobodžiauti

Policijos dieną buvę pareigūnais paminėjo vakarone ir žaidimais. Nuotr. iš filialo archyvo

Pažintinės kelionės, atlaidai, viešnagės ir vakaronės – tokia veikla šią vasarą buvo užimti Lietuvos policijos veteranų asociacijos (LPVA) Mažeikių filialo nariai. Ne mažiau aktyvus ir ruduo, o veiklos numatytos iki pat metų pabaigos.

Pagerbė jubiliatus

Policijos (Angelų sargų) dieną atsargos pareigūnai pažymėjo susirinkę į vakaronę. Jos metu vardinėmis dovanomis buvo pagerbti jubiliatai, profesinės šventės proga pasveikinti visi policijos veteranai – LPVA Mažeikių skyriaus nariai.

Skyriaus valdybos pirmininkė Danutė Mockienė, kalbėdama apie galimybę susitikti ir kartu pažymėti Policijos dieną, dėkojo savo aktyviausiems pagalbininkams: Antanui Šliažui, Vidmantui Pociui, Inai Borusienei, Onutei Balčiauskienei, Romai ir Albinui Sujetoms, Virgilijui Griciui, Stanislovui Pociui, Vidmantui Mickui.

Aktyvi vasara

Be jų pagalbos nebūtų ir kitų veteranų renginių, kurių šią vasarą nemažai. Birželį LPVA Mažeikių filialo atsargos pareigūnai svečiavosi Klaipėdos rajone įsikūrusiame Gintauto ir Dalios Grigaičių bityne. Svečiams veiklos netrūko: po filmo apie bičių gyvenimo paslaptis teko ir žvakes gaminti, ir bitininko aprangą panešioti, ir patiems medų sukti.

Liepą veteranai drauge paminėjo Žemaičių vienybės dieną, dalyvavo Žemaičių Kalvarijos atlaiduose ir surengė tradicinę vakaronę.

„Svečiavomės pas atsargos pareigūną Stanislovą Mikulskį ir jo žmoną Dalytę. Daugiau nei šešiasdešimt filialo narių su šeimomis ir svečiais, atsargos pareigūnais iš kitų miestų galėjo pabūti kartu, pabendrauti, pasilinksminti“, – pasakojo D. Mockienė.

Renginiai – iki pat Kalėdų

Rugpjūtį mažeikiškiai su kolegomis iš Palangos, Šiaulių bei Kauno susitiko Telšiuose – jie lankėsi Telšių katedroje, jos požemiuose ir buvusiame Bernardinų vienuolyne, ekskursiją vedė nuotaikingas gidas Andrius Dacius. Ekskursija tęsėsi Džiuginėnų dvare, žemaitiškų pietų degustacija surengta kaimo turizmo sodyboje.

Veteranai turės ką veikti iki pat metų pabaigos: kitą savaitę filialo komanda vyks į Vilnių, kur dalyvaus šaudymo varžybose, lapkritį tradiciškai žvakutėmis pagerbs išėjusių anapilin pareigūnų atminimą, bus rengiamas kalėdinis šaudymo turnyras ir šventinė vakaronė.

One Reply to “Policijos veteranai neturi laiko nuobodžiauti”

  1. Miela matyti parašė:

    tik turiu pretenzijų jums…“ Sumeskite“ prisiminimus knygon!Manau,ir įtampos,ir jumoro buvo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto