Policininkai tiria neįprastų įvykių aplinkybes

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Per pirmąsias spalio dienas – du nedažni įvykiai, kuriuos tiria policijos pareigūnai ir ugniagesiai gelbėtojai: prie ligoninės rastas apdegęs vyras, kitu atveju – iš namų išėjo ir dingo vyriškis, sergantis sunkia liga.

Aptiko prie įėjimo

Antradienį, tuoj po vidurnakčio, Sedos miestelio centre, Antano Baranausko aikštėje, Palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės darbuotoja pamatė, kad prie ligoninės įėjimo guli apdegęs vyras. Žmogus buvo sąmoningas, bet su juo neišėjo susikalbėti, vyriškis buvo ištiktas šoko. Be to, ant jo kūno buvo aiškiai matomi nudegimai.
Į įvykio vietą skubiai iškviestas greitosios medicinos pagalbos ekipažas, kuris nukentėjusįjį nuvežė į Mažeikių ligoninę.
Incidento aplinkybes pradėjo tirti Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnai, Palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės personalo teigimu, gali būti, kad vyras ketino susideginti.

Sulaikė pareigūnai

Spalio 1-osios vakarą Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnams buvo pranešta, kad iš namų, esančių J. Tumo-Vaižganto gatvėje, išėjo ir negrįžo 45-erių metų mažeikiškis. Pareigūnai apie dingusį vyriškį surinko visą informaciją, paaiškėjo, kad jis serga sunkia liga.
Paieška truko neilgai – jau spalio 2-osios vakarą mažeikiškius pareigūnus pasiekė informacija iš Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato, kad jų ieškomas rajono gyventojas sulaikytas.
Paaiškėjo, jog mažeikiškis sulaikytas ne atsitiktinai – pradėtas ikiteisminis tyrimas, vyras įtariamas dėl nedidelės vertės svetimo turto sugadinimo ar sunaikinimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*