Politikai aiškinsis, kaip buvo dalijami pinigai medikų poilsiui

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Lietuvos sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai jau gali naudotis 200 eurų vertės turizmo paslaugomis, kurias kompensuos valstybė. Šia priemone medikai galės pasinaudoti iki lapkričio 30 dienos.
Kai kurie mažeikiškiai medikai ir įstaigų personalo darbuotojai tvirtina, kad ne visi gavo žadėtuosius pinigus, todėl kreipėsi į Mažeikių rajono savivaldybės tarybos Kontrolės komitetą.

Politikai pažadėjo surinkti informaciją ir situaciją išaiškinti.
Praėjusią savaitę vykusiame Mažeikių rajono savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto posėdyje komiteto pirmininkė Rūta Matulaitienė informavo apie gautą skundą, jog ne visi medikai ir sveikatos priežiūros įstaigų personalas, pavasarį karantino metu dirbę didesniu krūviu, gavo valstybės žadėtus 200 eurų poilsiui.
„Medikai, kurie į mus kreipėsi, klausia, kas skirsto tuos pinigus: mūsų savivaldybė ar kas nors kitas. Jie neva matė sąrašus, į kuriuos buvo įtraukta 130 medikų pavardžių, tačiau žadėtus kuponus gavo tik 100. Minėti sąrašai esą buvo perduoti Savivaldybės gydytojai. Nepatenkinti gydymo įstaigų darbuotojai prašo išsiaiškinti, kas įvyko ir kodėl“, – kalbėjo R. Matulaitienė.
Apie tai skaitykite penktadienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “Politikai aiškinsis, kaip buvo dalijami pinigai medikų poilsiui”

  1. Anonimas parašė:

    Kodėl nėra informacijos apie užsikrėtusius COVID-19 virusu ir kur

  2. maz parašė:

    Juk lengva patikrinti, kas dirbo per koroną, o kas iš tikrųjų į Druskininkus išvažiavo. O gal kita pavarde? Bet Druskininkuose asmens duomenys turi būti. Pons Kakty, pasiaiškinkit…, jei pats nagų neprikišote. O gal kas ir ne už ačiū išvažiavo, kas paneigs? Dalis teisybės, matyt, yra.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*