Politikai nesutiko svarstyti Sporto ir pramogų centro klausimo

Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

Į penktadienį vykstančio Tarybos posėdžio darbotvarkę buvo įtrauktas klausimas dėl pritarimo  Mažeikių sporto ir pramogų centro Sedos g. 57 statybai. Tačiau balsų dauguma politikai nesutiko jo svarstyti – klausimas iš darbotvarkės išbrauktas.

Prieš porą mėnesių Tarybai šis projektas buvo teikiamas kaip pristatymas, o jį svarstant toliau   nutarta pagrindiniu paskirti Ekonomikos, finansų ir vietinio ūkio komitetą. Politikai tokiam mero siūlymui pritarė, o meras Vidmantas Macevičius tada patikino: jei Ekonomikos komitetas ir vėl projektui nepritars, jis nebebus teikiamas Tarybai. 
Tokio pritarimo nėra, nes nei Ekonomikos, nei kiti komitetai sprendimo projekto nesvarstė. Vis tik meras, priešingai nei kalbėjo prieš du mėnesius, į Tarybos darbotvarkę šį klausimą įtraukė.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

7 Atsakymai į “Politikai nesutiko svarstyti Sporto ir pramogų centro klausimo”

 1. Zaratustra parašė:

  Geda, kai nori statyt kazkokia skarbonke. Turim gera, grazu projekta ir igyvendikim. Nera pinigu? Pasiimkim paskola, kam rupi siais laikais tie pinigai, vis tiek is malunsparnio pridalinta visiems verslams. Ar bijoma, kad konkuruos su privatininkais? Gal del to ir nebuvo projektas igyvendintas?

 2. JUONIS parašė:

  MESLEJAU KA SKOUDS Y PASAULE PABONGA,BET PASIRUODA KA MAŽEIKE…

 3. Kol parašė:

  valdžioje bus tie senbezdos, tol mes jokios salės futbolui ir krepšiniui, jau nekalbant apie areną, neturėsime

 4. O parašė:

  atsiprašau, biški perriebiai pasakiau

 5. O parašė:

  Šiandien lankiausi Mažeikių alyne, pizdiec…, alaus padavalka vobšie biez gyvasties…, eilinis užrauktas snukis marmūzinis, subininis, klibinkščiuoja tarsi sulenktas, pavargęs tekinis…, ale geriau pirksiu alutį iš pardės geriau, svarbiausia pigiau…ir sumaniau, gražesnių padavalkų kitur mačiau…

 6. Anonimas parašė:

  mazeikiuose jau smirda is tlo naftalinu

 7. Vytautas parašė:

  Manau vėl liksime prie suskilusios geldos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto